sunday-banner-2-1-300x73

З воскресіння Христа, церква почала збиратися по неділях для спільного поклоніння Богові. У книзі Діянь ми читаємо, що в ранній церкві «вони постійно перебували у вченні Апостолів, у спілкуванні, у ламанні хліба і в молитвах.» (Дії 2:42) Тому, на наших недільних служіннях, ми намагаємося дотримуватися прикладу першої церкви.

Ми поклоняємося Господу в пісні та молитві. Стиль нашого поклоніння досить сучасний, хоча ми граємо і нові пісні, і класичні гімни. Ми вивчаємо Боже Слово разом, вірш за віршем, віруючи, що вся Біблія від Бога і дана нам, щоб більше відкривати нам Ісуса. Ми також приймаємо причастя разом щонеділі, згадуючи жертву нашого Спасителя за нас і, таким чином, переживаємо знову Його любов через це таїнство. Ми заохочуємо всіх присутніх на наших служіннях, що ми всі є служителями один одному, і покликані спілкуватися і молитися один за одного після служіння.

Під час недільного служіння, у нас також діє дитяче служіння. Щоб дізнатися більше про наше дитяче служіння, натисніть тут.