Місіонерство

Частина бачення нашої церкви — досягати світ. Ми хочемо бачити, щоб більше церков, заснованих на Євангелії, було насаджено в Україні та в усьому світі.

Гуржиї

У лютому 2014 року ми послали перших місіонерів від ЦГ Світловодськ, сім’ю Гуржіїв. Бог поклав тягар на їхнє серце для смт. Котельви, Полтавської області. Діма та Іра були лідерами в нашій церкві до цього часу, і ми знали, що їхній переїзд буде благословенням для Котельви. Вони проводили домашнє вивчення Біблії у своєму будинку понад рік, і спілкувалися з людьми в містечку про Христа. Діма молився про те, щоб Бог послав людину до них, яка служила б старшим пастором. У цей час у Діми почала розвиватися дружба з пастором однієї помісної церкви (ЄХБ). Цей пастор, Андрій, водночас молився про те, щоб Бог послав до нього помічника. Ми заохочували Діму, що, вочевидь, він і Андрій були відповідями на молитви одне одного і що йому варто приєднатися до Андрія. Адже ми зацікавлені в зростанні Божого Царства, а не тільки нашого руху. З нашим благословенням, сім’я Гуржиєв приєдналася до  баптистської церкви у Котельві, де Діма тепер служитиме лідером прославлення, а Ірина починає брати участь у дитячому служінні.

Діма, Ірина, Женя і Руслана Гуржиї

Ливай, Настя, Нора, Мика, Сорэн и Ливай младший

Брінкергоффи

Лівай переїхав до Полтави зі США зі своїми батьками 2005 року, коли йому було 15 років. Саме в Полтаві Господь справді взявся за його серце і почав змінювати його життя Євангелієм благодаті. У цей час, Лівай також почав відчувати Боже покликання служити пастором у церкві. У 2007 році вони переїхали до Харкова, де Лівай служив молодіжним лідером. У Харкові Лівай познайомився з Настею і вони через 2 роки одружилися. У травні, 2009 року, Лівай з Настею переїхали до Світловодська, де вони служили 12 років. Більшість тих років, Лівай служив другим пастором, лідером поклоніння, і директором аудіо/відео та медійних служінь.

У червні 2021 року, Брінкергоффи переїхали до Дніпра, щоб відкрити нову церкву там. Дніпро — рідне місто Насті і населення міста становить мільйон людей. Тягар для міста — відкрити церкву, яка своєю чергою відкриє інші церкви в різних районах Дніпра, і потенційно в навколишніх передмістях. У Лівая з Настею є 4 дітей. Нора (р. народження 2015), Міка (2016), Сорен (2020) та Лівай молодший (2020).

Для того, щоб прочитати найостаннішу розсилку Брінкергоффів натисніть тут. Щоб підписатися на розсилки, натисніть тут.

Зв’яжіться з Брінкергоффами: