Ласкаво просимо!

Ми раді, що ви тут! Ми хочемо вам допомогти краще познайомитися з Ісусом і нашою церквою. Якщо ви у Світловодську і шукаєте церкву, ми запрошуємо вас прийти на наше недільне служіння. Ви можете більше дізнатися про те, як у нас проходить недільне служіння тут. Якщо ви не у Світловодську, знайти найближчу Церкву Голгофи можна тут.

Можливо ви ще не віруючий, але потрапили на наш сайт, бо ви досліджуєте духовні питання. Ми будемо раді можливості спілкуватися з вами щодо цих питань! Головне, чим ми хочемо поділитися з вами, це Євангеліє — радісна новина про те, що Бог уже зробив усе для нашого спасіння. Дізнайтеся більше про Євангеліє тут.

Можливо, у вас є сумніви щодо існування Бога чи Християнства. Дійсно є багато складних питань у житті, і ми були б раді з вами спілкуватися на ці теми. Ми вважаємо, що Бог заохочує людей ставити серйозні запитання. Навпаки, коли людина не замислюється і не ставить запитання, вона ніколи не знайде відповіді. Ми пропонуємо вам послухати наші відповіді на деякі найпоширеніші запитання, які слугують перепоною до віри для багатьох людей. Не завжди легко відповідати на складні запитання, але ми віримо, що у Христа є відповіді. Послухайте деякі відповіді в нашій серії «Апологетика».

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про те, що таке Церква Голгофи, у що ми віримо і заради чого ми існуємо, пропонуємо вам прочитати наше бачення і наше вірування. Там ви також знайдете посилання на серії проповідей на ці теми.

Ми запрошуємо вас відвідати нашу церкву і особисто спілкуватися про ваші питання, які б вони не були, щонеділі о 12:00. Дізнайтеся, як дістатися до нас тут. Якщо у вас є інші запитання, будемо раді відповісти. Напишіть нам!