«Нехай кожен жертвує так, як вирішив у своєму серці, без жалю. Адже Бог любить тих, хто дає з радістю.»
— 2 Послання до Коринтян 9:7

Радісне жертовне дарування — це частина нашого поклоніння Богові. Цим актом ми визнаємо Бога Забезпечувачем і Господом нашого життя, і показуємо, що ми — розпорядники того, що Він нам доручив. Щедрим даруванням ми також прагнемо відображати Христа, який віддав усе, щоб розділити з нами Своє благословення. Християнин повинен трудитися не з метою накопичити собі особисте багатство, маєток і комфорт, а щоб правильно розпоряджатися Божими ресурсами і відображати Ісуса іншим. (Більше інформації про християн і фінанси можна знайти в нашому курсі, Фінанси по-Божому.)

Якщо ви є християнином і через наші проповіді отримали благословення, і ви бажаєте давати понад головну пожертву свою церкву, ми цінуємо вашу участь у Божій роботі у Світловодську. Ми підбадьорюємо всіх членів нашої церкви давати не виконуючи якийсь обов’язковий відсоток доходу, а жертвувати з радістю заради Євангелія, як акт подяки Ісусу, який заради нас пожертвував усім.

Пожертвувати ЦГ Світловодськ

Також можна пожертвувати, використовуючи чек (тільки в США). Надішліть на адресу:

Horizon Missions
7702 Indian Lake rd.
Indianapolis, IN, 46236

Чек треба виписати на «Horizon Missions» і не писати в рядку «memo».  Прикладіть окрему записку вказуючи, що пожертвування «for CC Svitlovodsk».